ایتنا – «برای ورود به اپ‌ها و سرویس‌های مورد نظرتان، همچون مایکروسافت اوت‌لوک، مایکروسافت وان‌درایو، Microsoft Family Safety و دیگر موارد از اپ احراز هویت‌کننده مایکروسافت، Windows Hello، یک کلید امنیتی، یا یک کد راستی‌آزمایی که به تلفن یا ایمیل شما ارسال می‌شود استفاده کنید».

چرا دندان مورچه از دندان انسان تیزتر است؟

تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که حشرات ریزجثه‌ای چون مورچه‌ها یا عقرب‌ها چطور می‌توانند اجسام سخت را بِبُرند یا با نیش خود سوراخ کنند؟ گویا دهان این حشرات پر از چاقوهای بسیار بُرنده است!

گجت نیوز

تصاویر منتخب مسابقه عکاسی سونی 2022

مسابقه عکاسی سونی یکی از معتبرترین فستیوال‌های دنیا در بخش عکاسی است که هر ساله علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب می‌کند. تصاویر منتخب مسابقه عکاسی سونی ۲۰۲۲ تحسین برانگیز هستند. هر ساله سازمان عکاسی جهانی با برگزاری مسابقه عکاسی سونی (Sony World Photography Awards) از بهترین تصاویر و عکاسان جهان تجلیل می‌کند. البته فرصت …

نوشته تصاویر منتخب مسابقه عکاسی سونی ۲۰۲۲ هوش از سر شما می‌برند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

مرسدس میباخ ادیشن 100 با پیشرانه ۱۲ سیلندر معرفی شد

جدیدترین محصول مرسدس بنز از کلاس S و سری میباخ همراه پیشرانه‌ی V12 تولید می‌شود. این مدل ویژه ادیشن ۱۰۰ نام دارد و قیمتش ۲۵۳ هزار دلار است.

گجت نیوز

مبنا تلکام

مبنا تلکام به عنوان یک شرکت با سابقه درخشان در حوزه اینترنت، دست به عرضه سرویس TD-LTE با ترافیک نامحدود واقعی زده است. در کشورمان ارائه‌کنندگان بسیاری برای اینترنت وجود دارند که برخی به شهر و استان خاصی محدود می‌شوند و برخی دیگر پوشش دهی سراسری دارند. اکثر ارائه ‌دهندگان اینترنت یا همان FCP ها، …

نوشته مبنا تلکام برای اولین بار به صورت کشوری، اینترنت TD-LTE با ترافیک نامحدود ارائه کرد اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

آسیاب خرابه کجاست؟

آبشار آسیاب خرابه یکی از جاذبه‌های طبیعی استان آذربایجان شرقی است. این آبشار به‌دلیل هم‌جواری با آسیاب‌های آبی و قدیمی، به این نام شناخته می‌شود.

فایزر اولین واکسن mRNA آنفلوانزا را در بیماران آزمایش می‌کند

شرکت فایزر کارآزمایی بالینی را برای آزمایش واکسن آنفلوانزایی را آغاز کرده که مبتنی‌بر همان فناوری‌ای است که برای ساخت واکسن کووید ۱۹ از آن استفاده کرده است.

گجت نیوز

بزرگترین خودروسازان جهان

رتبه بندی بزرگترین خودروسازان جهان توسط سازمان بین‌المللی تولیدکنندگان وسایل موتوری منتشر شد که چین در رتبه اول و ایران در رتبه بیستم قرار گرفتند. سازمان بین‌المللی تولیدکنندگان وسایل موتوری، آمار بزرگترین خودروسازان جهان تا انتهای سال ۲۰۱۹ را تهیه کرده است. در این رتبه بندی، چین در رتبه اول و ایران در رتبه بیستم …

نوشته ایران در رتبه بیستم بزرگترین خودروسازان جهان از لحاظ میزان تولید خودرو اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

معرفی صرافی آنلاین بیت پین؛ بازار حرفه‌ای خرید و فروش ارز دیجیتال

ارز‌های دیجیتال هر روز باارزش‌تر از همیشه می‌شوند و سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌تواند آینده درخشانی را به تصویر بکشد؛ اما شروع به سرمایه‌گذاری و انتخاب پلتفرم در بازار فعال از اهمیت بسزایی برخوردار است. در ادامه با صرافی آنلاین بیت‌پین بیشتر آشنا می‌شویم.

گجت نیوز

خودرو متصل

اپراتور همراه اول و گروه خودروسازی ایران خودرو با هدف هوشمندسازی صنعت خودرو و برای ساخت خودرو متصل تفاهم نامه همکاری امضا کردند. اپراتور همراه اول و گروه خودروسازی ایران خودرو عصر روز سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ در راستای تحقق اهداف کلان کشور برای هوشمندسازی صنعت خودرو و حمل و نقل تفاهم نامه همکاری مشارکت …

نوشته همراه اول و ایران خودرو برای ساخت خودرو متصل تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.